Історія компанії

Ідея створення власної марки електрообладнання прийшла до нас на початку 2000-х. Тоді один з майбутніх засновників задався важливою метою знайти вітчизняний продукт високої якості за доступною ціною.

Після довгих пошуків він зустрів іншого, який сказав: «Не можеш знайти – зроби сам, – і додав – я знаю як». Так, в 2007 році була заснована компанія ТОВ «Енергохіт».

Спочатку її асортимент налічував всього лише пару лінійок реле напруги, але до теперішнього часу компанія вже виробляє майже всі види цифрового низьковольтного обладнання: від терморегуляторів, реле напруги, програмованих реле часу до вимірювальних приладів, таких як цифрові вольтметри, амперметри, термометри.

Сьогодні марка DigiTOP отримала широку популярність вже далеко за межами України, вона активно продається в Східній Європі, Туреччині, Казахстані та інших країнах ближнього і дальнього зарубіжжя.

Як невеликій фірмі, створеній парою ентузіастів, вдалося перетворитися в компанію, яка налічує понад 1000 бізнес-партнерів в 10-ти країнах? У самій основі створення бренду DigiTOP лежала потреба звичайної людини в якісному продукті, і ми ніколи не відступали від принципу «роби, як для себе».

По-справжньому хороший продукт складається з багатьох складових: якісні матеріали та комплектуючі, висока кваліфікація фахівців, власні технічні розробки, своєчасне втілення інновацій в продукті і пильна увага до дрібниць.

Кожен з нас на кожному етапі створення продукту чітко усвідомлює свою відповідальність за те, що вийде в підсумку, – така корпоративна етика Компанії. І остання складова успіху: це вміння чути споживача і партнера.

DigiTOP став тим, кому довіряють, саме тому що вчасно усвідомив важливість зворотного зв’язку. Ми завжди відкриті для пропозицій і конструктивної критики.

Сьогодні, коли світ змінюється з неймовірною швидкістю, ми продовжуємо уважно стежити за новітніми тенденціями на ринку товарів, що дозволяють робити життя комфортним, а роботу – більш ефективною. А ще нам просто подобається робити те, що ми робимо.

Ваша команда DigiTOP

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber